pondělí 17.06.24
АМТЕКО
 
Webac GmbH
     
   
   
 
 
Nabídka materiálů a výrobků > Speciální materiály      
Epoxidová lepidla a tmely WEBAC®      
       
WEBAC® 4510    

WEBAC® 4510 je epoxidové lepidlo určené pro povrchové přetmelování (uzavírání) trhlin v betonových konstrukcích a k lepení povrchových injektážních pakrů. Lepidlo je možné i pro lepení různých minerálních stavebních materiálů nebo k lepení kotevních prvků v betonových konstrukcích.

WEBAC® 4510 neobsahuje ředidla a může být aplikován pouze na suchý podklad.

   
   
     
WEBAC® 4520    

WEBAC® 4520 elastický epoxidový tmel určený pro povrchové přetmelování (utěsňování) trhlin v betonových konstrukcích, k lepení povrchových injektážních pakrů a utěsňování hrdel kanalizačního potrubí.

WEBAC® 4520 neobsahuje ředidla a může být aplikován pouze na suchý podklad. Je certifikován jako systémový prvek pro povrchové uzavírání trhlin betonových konstrukcí před jejich injektáží epoxidovou pryskyřicí
WEBAC® 4110 v souladu s německou normou ZTV-ING (RISS).

   
 
       
WEBAC® 4525     Může se hodit

WEBAC® 4525 je univerzální epoxidový tmel, který je možné nanášet na suchý, vlažný nebo mokrý podklad.

Tmel je používán jako povrchová hydroizolační uzávěra například trhlin v betonových konstrukcích nebo jako vysoce pevné a soudržné lepidlo spojující minerální materiály nebo výrobky ze skla, dlažby, keramiky či některých plastů (např. PVC).

Jako povrchová uzávěra může být WEBAC® 4525 použit na jakkoliv vlhkostně namáhaném podkladu, kromě konstrukcí zatížených prosakující
tlakovou vodou.

Při ochraně pracovních a konstrukčních spár je vhodné používat WEBAC® 4525 pro lepení hydroizolačních pásů WEBAC® Dichtband TPE nebo bentonitových pásků WEBAC® Bentonitband.

   

Injektážní směsi
Těsnění spár
Pakry

Katalogový list: WEBAC® 4525
 
     
V jakých případech se používají injektážní látky WEBAC®, se můžete dozvědět na stránce Oblast použití produkce WEBAC.      
       
Podrobnější informace nejen o materiálech, ale i jejich použití v konkrétních případech sanací, můžete získat kontaktováním našich pracovníků.      
         
           
 
 
    © 2006 - 2024 by Amteko ®
       
           
     
Registrační číslo EKOKOM | EK-F06090135